Pracovní nabídky

Níže uvedené pracovní nabídky byly vloženy fotografy a modelingovými agenturami spolupracujícími se serverem Foto-Modelky.cz.


Fotografové a modelingové agentury mohou na Foto-Modelky.cz přidat pracovní nabídku a zajistit si tak účast na své akci.


Pro Erotické modelky

Popis a informace: Nabízíme možnost pravidelné spolupráce vybraným dívkám a ženám s naší produkční společností. Možnost pravidelnější spolupráce, solidní honoráře. Vše do zahraničí. rychlá dohoda. Prosíme o odpovědˇs informacema o vás, emailem a tel. kontaktem. Děkuji za odpovědˇi a budeme se těšit

Kdy a kde: Praha 2 Pondělí-Pátek, víkendy a svátky dle dohody

Požadavky: 18-65 let, štíhlé a nebo plnoštíhlé postavy. Dle dohody

Kontakt: toprodukce@gmail.com, tel: 704111562


focení akt

Popis a informace: hledám štíhlou modelku do 25 let na foto um. aktu...tuto středu

Kdy a kde: Praha

Požadavky: štíhlá, 25,

Kontakt: fotograf@foto-grafika.cz


Fight Pulse looking for models

Popis a informace: Videoproducent působící v Praze shání na natáčení muže do 70 kg. Odměna činí 1500 Kč - 2500 Kc za natáčení (3 hodiny Vašeho času). Znalost anglického jazyka je výhodou, nikoliv však podmínkou. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na zweig@fightpulse.com a zašlete údaje o Vaší výšce, váze a věku a přiložte dvě fotografie své postavy. Fight Pulse Productions (www.fightpulse.com) is looking for female and male models in Prague, Czech Republic, of 18 to 36 years of age for video work of slightly fetishistic nature. For male models slim body type under 70 kg is preferred. For females athletic body type is required. If interested, please send an email to zweig@fightpulse.com indicating your height, weight and age, as well as attaching a full-height photo. This is not a one time job, but involves multiple appearances.

Kdy a kde: Every month various times

Požadavky: As indicated in the advertisement text

Kontakt: zweig@fightpulse.com


Registrujte se zdarma v modelingové, hostesingové a herecké databázi Models-Agency.cz

Popis a informace: Models-Agency.cz - databáze modelů, modelek, hostesek a herců http://www.models-agency.cz/ Registrujte se v naší internetové databázi zdarma a oslovte klienty v oblasti modelingu, fotomodelingu, hostesingu či herectví. Registrace jde i přes FB a G+

Kdy a kde: Praha

Požadavky: žádné

Kontakt: info@fotodobias.cz


TFP

Popis a informace: TFP focení v Praze - portrét, glamour - exteriér

Kdy a kde: Praha - od pátku až do konce ledna 2016

Požadavky: Nepreferuji krásné ženy, ozvat se mi může kdokoliv, se zkušenostmi i bez nich ;)

Kontakt: piště mi prosím sem do zpráv, díky


Nova sezona 2016

Popis a informace: V breznu priletam zpet do Evropy z foceni v tropech. Hledam nove modelky. V pripade zajmu me kontaktujte od 20.2.2016. Dekuji vsem modelkam predem za zajem.

Kdy a kde: Praha, CR.

Požadavky: Stihla postava. Na vysce nezalezi.

Kontakt: callme@seznam.cz


foto & video bodypainting

Popis a informace: Hledám modelky pro fotografování a video bodypaintingu latexovými barvami. Honorovaně i TFP reference: http://paveljelinek.net/alternative/liquid-latex/ https://vimeo.com/150112668 fotografie posílejte na email foto@paveljelinek.net

Kdy a kde: Brno

Požadavky: souměrná postava

Kontakt: foto@paveljelinek.net


Tématické TFP Praha

Popis a informace: Posledních pár týdnů jsem tvořil různá témata pro focení. Na všechny nápady se teď můžete podívat na stránce jirspu.tumblr.com Pokud se vám některé zalíbí, napište mi prosím přímo zprávu, abychom se mohli domluvit na jeho focení :) Pokud jste si nenašli to své, napsat mi můžete se svým nápadem také. FotoTémata na stránkách Tumblr také občas aktualizuji, přidávám další inspirace. Posledních pár týdnů jsem tvořil různá témata pro focení. Na všechny nápady se teď můžete podívat na stránce jirspu.tumblr.com Pokud se vám některé zalíbí, napište mi prosím přímo zprávu, abychom se mohli domluvit na jeho focení :) Pokud jste si nenašli to své, napsat mi můžete se svým nápadem také. FotoTémata na stránkách Tumblr také občas aktualizuji, přidávám další inspirace. Samozřejmě vše formou TFP v lokalitě Praha. Uvolňuji termíny na celý leden 2016 (od 3.1.2016) a ideální je, když mi napíšete do zprávy konkrétní datum, kdy budete mít na focení prostor. Další detaily dořešíme pomocí zpráv. Na zkušenostech modelky nezáleží, cením také snahu! ;)Posledních pár týdnů jsem tvořil různá témata pro focení. Na všechny nápady se teď můžete podívat na stránce jirspu.tumblr.com Pokud se vám některé zalíbí, napište mi prosím přímo zprávu, abychom se mohli domluvit na jeho focení :) Pokud jste si nenašli to své, napsat mi můžete se svým nápadem také. FotoTémata na stránkách Tumblr také občas aktualizuji, přidávám další inspirace. Samozřejmě vše formou TFP v lokalitě Praha. Uvolňuji termíny na celý leden 2016 (od 3.1.2016) a ideální je, když mi napíšete do zprávy konkrétní datum, kdy budete mít na focení prostor. Další detaily dořešíme pomocí zpráv. Na zkušenostech modelky nezáleží, cením také snahu! ;) Vše formou TFP v lokalitě Praha. Uvolňuji termíny na celý leden 2016 (od 3.1.2016) a ideální je, když mi napíšete do zprávy konkrétní datum, kdy budete mít na focení prostor. Další detaily dořešíme pomocí zpráv. Na zkušenostech modelky nezáleží, cením také snahu! ;)

Kdy a kde: Praha 3.1.2016-29.1.2016

Požadavky: Žena

Kontakt: foto@usmej.se


Modelky na workshopy + nové tváře

Popis a informace: Ahoj, hledáme nové tváře do naší agentury + modelky na pravidelné focení workshopů. Vše honorovaně, práce podle preferencí modelky. Našim modelkám zajišťujeme práci nejen v České Republice, ale i v zahraničí (USA, Asie apod.) Zaregistruj se prosím na http://www.whatmodelingagency.com/profile-register/ Nahraj minimálně pět profesionálních fotografií nebo nám napiš e-mail na modeling@whatmodeling.com.

Kdy a kde: Praha; České Budějovice; Svět

Požadavky: - 15-17 let - 18-35 let - minimálně pět profesionálních fotografií

Kontakt: http://www.whatmodelingagency.com/profile-register/ modeling@whatmodeling.com


Modelky na workshopy + nové tváře

Popis a informace: Ahoj, hledáme nové tváře do naší agentury + modelky na pravidelné focení workshopů. Vše honorovaně, práce podle preferencí modelky. Našim modelkám zajišťujeme práci nejen v České Republice, ale i v zahraničí (USA, Asie apod.) Zaregistruj se prosím na http://www.whatmodelingagency.com/profile-register/ Nahraj minimálně pět profesionálních fotografií nebo nám napiš e-mail na modeling@whatmodeling.com.

Kdy a kde: Praha; České Budějovice; Svět

Požadavky: - 15-17 let - 18-35 let - minimálně pět profesionálních fotografií

Kontakt: http://www.whatmodelingagency.com/profile-register/ modeling@whatmodeling.com


TFP focení - Praha / Květnice

Popis a informace: TFP focení. Sháním modelku pro rozšíření portfolia. Focení v ateliéru v Květnici nebo exteriéry v Praze. Případně dle dohody.

Kdy a kde: Praha - exteriéry nebo můj ateliér v Květnici (Praha východ, 2km od Prahy 9 Újezd nad Lesy)

Požadavky: modelka i nemodelka od věku 18+ s chutí něco dobrého nafotit.

Kontakt: 603 933 851 vladimir.hanzal@seznam.cz www.fotoatelier-hanzal.cz


Focení na obálku knihy - zrzky

Popis a informace: Dobrý den, pracuji v nakladatelství Epocha (http://www.epocha.cz), které vydává sérii romantických fantasy knih Merry Gentry autorky Laurell K. Hamiltonové (http://www.epocha.cz/vydaneknihy.php?rubrika=28). Na obálky fotíme slečnu, která by se měla co nejvíce podobat Merry - štíhlá (nemusí modelkovsky, normálně), pěkná, s delšími zrzavými vlasy (nemusí být přírodní a jakýkoliv odstín zrzavé), fotogenická. Ideálně z Brna a okolí, ale nemusí být, jízdné proplatíme. Nabízíme pouze symbolickou finanční odměnu (ve výši set), ale být na obálce je zajímavá výzva, ne? :-) Současná modelka už Merry fotit nemůže, tak hledáme náhradu... Jednalo by se o dvě až tři hodiny focení v ateliéru v Brně. Oblečení bychom nějak dali dohromady, zvláštní nároky na něj nejsou, stejně tak na líčení a úpravu vlasů. Pokud je mezi vámi někdo, kdo by to chtěl zkusit, ať se mi prosím ozve na pavla.lzicarova@epocha.cz a pošle několik aktuálních fotek v civilu (neupravovaných). Případně pokud někoho takového znáte, dejte mi prosím vědět. Moc děkuji!

Kdy a kde: Brno, leden-únor 2016

Požadavky: - zrzka (nemusí přírodní, jakýkoliv odstín) - delší vlasy (aspoň po ramena) - štíhlá postava (nemusí mít modelkovské míry, raději normální pěkná štíhlá holka) - věk cca od patnácti do třiceti (ale neberte dogmaticky a určitě se ozvěte) - ochota věnovat cca dvě až tři hodiny svého času pouze za symbolickou finanční odměnu a zajímavý příspěvek do svého pracovního portfolia

Kontakt: Pište prosím na pavla.lzicarova@epocha.cz, odpovídám obratem.


sezona 2016

Popis a informace: Na příští rok2016 hledám nové tváře pro komerční i soukromé projekty v oblasti fotomodelingu, možnost dlouhodobé spolupráce i uplatnění. Diskrétní, profesionální přístup. Možnost oboustranné domluvy.

Kdy a kde: bude specifikováno

Požadavky: Chuť do práce, flexibilita, spolehlivost.

Kontakt: Martina Novotná martinanovotna78@seznam.cz


Malovani ziveho modelu

Popis a informace: Na patek 11.12. hledame modelku z Jiznich Cech, nejlepe Strakonice, Vimperk, pro kurz malovani ziveho modelu. jedna se o akt, ale pokud modelka bude trvat na spodnim pradle ci plavkach, neni problem

Kdy a kde: Vacovice odvoz zajisten 18 hod.

Požadavky: Dobra nalada

Kontakt: 774633594 lbrutart@gmail.com


Hledáme umělecké erotiky pro krásné slečny

Popis a informace: Krásné slečny a pánové, rádi bychom se představili. Jsme kreativní agentura zabývající se vytvářením umělecké erotiky. Sháníme krásné páry a samostatné slečny jako modely na erotický modeling. Pokud chceš s přítelem zažít něco nevšedního a poznat nové příležitosti. Není se čeho bát. Můžete zažít jen ty nejlepší krásné zážitky. Naším cílem je točit vše co nejlepším způsobem a výběr partnera je vždy na slečně. Standardní honorář na jeden produkční den je 12000 Kč. Pokud jsi krásná a myslíš si, že jsi dost krásná, aby jsi zasloužila více, tak se neboj napsat. Všechny informace vám podáme na emailu xczechcom@gmail.com S pozdravem tým XCZECH models.

Kdy a kde: Fotí se hlavně v Praze, ale může se fotit i v jiných částech ČR. Výjimečně i v zahraničí.

Požadavky: Hledáme atraktivní mladé páry 18 - 25 let. Také krásné samostatné slečny.Musíte být exhibicionisté a nestydět se vlastní nahoty. Angličtina je určitě výhodou.

Kontakt: xczechcom@gmail.com


Czech Beauty

Popis a informace: Hledám nové modelky pro foto Czech Beauty.Věk min.18 let.jedna se o focení glamoure.Při úspěchu možnost fotit pro Playboy.

Kdy a kde: Teplice Praha

Požadavky: Věk min 18 stihla ochotna fotit glamoure

Kontakt: email misahejda@seznam.cz 725297813 facebok: fotografie Michal H


focení

Popis a informace: Vážení fotografové, uvolnil se mi opět čas, a tak nabízím své služby. TFP formou nebo honorované nabídky, prosím. Fotím portrét, fashion, glamour.. (akt po domluvě)....možost dlouhodobé spolupráce. Pokud máte VÁŽNÝ zájem o spolupráci, napište mi prosím zde či na můj mail: leischa@gmail.com Děkuji, budu se těšit.

Kdy a kde: Ústí nad Labem, ale není problém dojet i někam jinam. Nabídka neomezena

Požadavky: Spolehlivost

Kontakt: Leischa@gmail.com


Dobročinný kalendář 2016

Popis a informace: Jedná se o nafocení charitativního kalendáře, z kterého půjde výtěžek rodinám s těžce nemocnými nebo postiženými dětmi, na zdravotnické pomůcky. Rozdělení výtěžku bude 80% charita, 20% modelka. Téma glamour, umělecký akt (oboje se zakrytou tváří)

Kdy a kde: 19.-20.12 2015 Praha 10

Požadavky: Pro přihlášení do výběrového řízení poslat na uvedený kontakt několik (dle vlastního uvážení) fotografií v plné velikosti na téma glamour, umělecký akt (též může být se zakrytou tváří). Uzávěrka přihlašování je dne 16.12.2015 v 20:00

Kontakt: renata.zuzankova@seznam.cz


GOLDEN FACES

Popis a informace: Nabízím spolupráci na netradičním projektu Golden Faces. V rámci tohoto projektu budu fotit krásné ženy a dívky se zakrytou tváří. Primárním cílem není fotit modelky ani profesionálky, které běžně pózují před fotoaparáty nýbrž krásné ženy bez ohledu na jejich zkušenosti. Předpokládám, že amatérské modelky se zakrytou tváří budou při focení spontánně a přirozeně pózovat i bez zkušeností s modelingem, odpadne jejich stud a ostych. Mým záměrem je fotit v rámci projektu ženy a dívky kterým by běžné focení nepřinášelo anonymitu a možná by se ho často ani vůbec nechtěli zúčastnit. Lidé pak budou moci sledovat a případně i obdivovat fotografie krásných žen aniž by je dokázali poznat. Na každé fotografii se budu snažit zachytit postavu ženy - v krásných šatech, krásném spodním prádle, plavkách nebo nahou a to tak aby její zlatá tvář ladila k výsledné kompozici. Výsledkem projektu budou fotografie, které vystavíme na internetu v galerii. Lidé je budou moci sledovat a fotografované objekty zůstanou zcela anonymní. Pokud projekt oslaví úspěch rád bych fotografie v podobě tisku na plátno nabídl k prodeji a vytvořil z nich i nástěnný kalendář. O výnosu každé fotografie se může rozhodnout každá žena sama, buď jej nechá věnovat spolupracující nadaci nebo si může část nebo celý výdělek nechat vyplácet.

Kdy a kde: Dle registrace

Požadavky: Věk nad 18 let, pouze ženy

Kontakt: goldenfacescz@gmail.com www.goldenfaces.cz


Focení, video

Popis a informace: Dobrý den, jmenuji se Martina Grünová a měla bych zájem o jakoukoliv pracovní nabídku v Praze a okolí. Fotím vše včetně aktů a erotiky. Budu moc ráda pokud se mi ozvěte buďto sem, nebo na můj email tinagreen@seznam.cz Předem děkuji

Kdy a kde: Praha

Požadavky: Oblast Praha a okolí

Kontakt: Tinagreen@seznam.cz


FOCENÍ listopad / prosinec

Popis a informace: Vážení fotografové, uvolnil se mi opět čas, a tak nabízím své služby (foto)modelky od 28.11 do 10.12, poté to bude časově náročné. Pouze honorované nabídky, prosím. Fotím portrét, fashion, glamour.. (akt vzhledem k mému věku nikoliv, max. po domluvě)....možost dlouhodobé spolupráce. Pokud máte VÁŽNÝ zájem o spolupráci, napište mi prosím zde či na můj mail: nataliehourova@seznam.cz Děkuji, budu se těšit. ;-)

Kdy a kde: PRAHA

Požadavky: spolehlivost

Kontakt: nataliehourova@seznam.cz


Modelka pro sportovní focení

Popis a informace: Do nově vzniklého portálu hledáme modelky se sportovní postavou. S vybranými dívkami uzavřeme exkluzivní smlouvu s pravidelným platem. Aktuální fotky obličeje, postavy ve spodním prádle nebo v plavkách + věk a tel. číslo zasílejte do zpráv nebo na email.

Kdy a kde: - dle domluvy

Požadavky: - 18-29 let - vysportováná postava

Kontakt: grmolecpavel@gmail.com +420 778 414 153


Komerční focení

Popis a informace: Na příští rok nabízím několika modelkám možnost dlouhodobé spolupráce v oblasti komerčního fotomodelingu ( nejedná se o erotiku! ) v případě zájmu pište

Kdy a kde: Pardubicko, 25.11.- 31.12.2015

Požadavky: Spolehlivost, nasazení, ochota cestovat

Kontakt: Photo.gio66@gmail.com


Reklama - IT firma

Popis a informace: Hledáme slečnu – tvář pro reklamní kampaň české IT společnosti. Tvář bude ve videích a webu společnosti. Koho hledáme? Slečny a dívky příjemného vzhledu. Výhodou je příjemné vystupování a zajímavý hlas. Jak se přihlásit? Vyplňte prosím registrační formulář na www.bellea.cz

Kdy a kde: Casting probíhá: 10/2015 – 2/2016

Požadavky: Více informací a další nabídky na http://www.bellea.cz/#!/2015/11/02/praha-tvar-pro-kampan-it-spolecnosti/

Kontakt: radim@bellea.cz 608913274


Focení listopad / prosinec

Popis a informace: Dobrý den, nabízím své služby modelky (fotím vše krom aktu) do cca půlky prosince. Preferuji honorovaná focení. Pokud máte zájem, kontaktujte mě prosím zde, či na mém mailu: nataliehourova@seznam.cz Děkuji Budu se těšit na spolupráci.

Kdy a kde: Praha , 15.11 - 20.12.

Požadavky: Pište mi prosím pouze vážní a spolehliví zájemci.

Kontakt: e-mail: nataliehourova@seznam.cz FB: Natálie Hourová


Komerční focení

Popis a informace: Na příští sezonu hledám nové tváře pro komerční i soukromé projekty v oblasti fotomodelingu, možnost dlouhodobé spolupráce i uplatnění, test shoot do konce roku v ateliéru

Kdy a kde: Pardubicko do 31.12.2015

Požadavky: Spolehlivost, nasazení, chuť vyniknout a prosadit se

Kontakt: Photo.gio66@gmail.com


focení

Popis a informace: Honorované focení na měsíc listopad ve Wien,interiér,kostýmy,spodní prádlo,topless,za 200 eur plus cestovné a očerstvení.Do zpráv konfekční vel.oděvu,výšku postavy,objem vršku,číslo bot

Kdy a kde: WIEN.AT

Požadavky: Konfekční vel.oděvu mezi 32-38

Kontakt: josef richter na fb


Focení a video

Popis a informace: Dobrý den, Hledám modelky na focení a video dámských zimních bund. + k tomu decetnich odhalení + menší fetiš Vše venku honorář od 1000,- vše na domluvě. Více info na email.

Kdy a kde: Brno vždy v neděli.

Požadavky: Min. Věk 18let. Výška aspoň 170cm.

Kontakt: majklus007@centrum.cz


JPModels Agency

Popis a informace: Zajímá Vás fotomodeling? (prijímáme všechny typy slečen i žen 18+ dále i páry). Zda máte zájem o focení erotické fotografie (glamour,Playboy style,nude,akt,open legs...) nebo Photo&Video ( solo - tam budete jen sama a nikdo se vas ani nedotkne dále girl&girl,boy&girl...) Nevadi vám nahota nebo erotické scény, tak veškeré informace i registrační formulář je na našich stránkách po leve strane www.jpmodelsagency.cz ....Jme i na fB: www.facebook.com/jpmodelsagency. Získejte možnost vysokých výdělků a cestování po celém světě. Budeme se tešit na možnou spolupráci.Dekujeme JPM

Kdy a kde: Česká Republika

Požadavky: xxx

Kontakt: www.jpmodelsagency.cz, www.facebook.com/jpmodelsagency


glamour, topless, akt

Popis a informace: Nabízím možnost rozšíření portfolia pro modelky formou TFP uvedených stylů, jak focení v ateliéru, tak v přírodě. Vizážistku můžu zajistit (na domluvě) Do mailu pošlete prosím znění nabídky spolu s aktuální fotografií a kontaktem. Odepíšu vybraným modelkám pro domluvení termínu focení. Ukázka prací na www.simekart.cz

Kdy a kde: Hodonínsko + atelier

Požadavky: fotomodelka 18-35 atraktivní postavy

Kontakt: simek.art@seznam.cz


Č.Budějovice - Č.Krumlov

Popis a informace: Pro foto akce v Českých Budějovicích a okolí pro rok 2015 - 2016 hledáme fotomodelky pro honorované focení. Na casting pošlete foto v plavkách, klasický portrét a minimálně dvě libovolné fotografie. poznámka-nefotografujeme sex a erotiku.

Kdy a kde: Konec roku 2015 a celý rok 2016. Vybrané modelky budou pozvány v listopadu 2015 na podpis smlouvy.

Požadavky: Výška minimálně 168cm, věk 17-22let.

Kontakt: mail: modelkycb@seznam.cz


Kalendář 2016 - Supersporty

Popis a informace: Hledáme dívky na focení kalendáře na rok 2016 se supersporty

Kdy a kde: Mnichovo Hradiště Termín 26-27.10.2015

Požadavky: Atraktivní dívky

Kontakt: cheorche@flymen.cz 774682727


Foto pro web

Popis a informace: Hledáma modelky pro nafocení erotických obrázků pro webovou seznamku, reklamní foto, bannery, kratké video.

Kdy a kde: dle telefonnické domluvy

Požadavky: štáhlá postava, časová flexibilita

Kontakt: email. svandelik@craptons.cz telefon. 602 860 994 na Telefon poslat předem sms, ozveme se.


STAŇ SE TVÁŘÍ MAGAZÍNU MODA.CZ

Popis a informace: Informace o soutěži naleznete na našem webu moda.cz, nebo přímo v článku na adrese http://www.moda.cz/a/bud-nasi-muzou-mesice-stan-se-tvari-magazinu-moda--16524

Kdy a kde: přihlášky můžete zasílat již dnes.

Požadavky: Věk 16 - 35 let. Žádné jiné požadavky nejsou. Mohou se hlásit ženy i muži.

Kontakt: www.moda.cz


Focení u závodního auta

Popis a informace: Hledáme modelku na nafocení fotek u závodního auta. Focení za honorář. Celá čr

Kdy a kde: po domluvě - platí do konce října - spěchá!

Požadavky: kladný vztah k autům ;)

Kontakt: anderegutejunge@gmail.cz


Fotomodeling v pražském ateliéru a exteriérech pro firmu exportující luxusní oblečení do společnosti

Popis a informace: Make a pictures for catalogue and e-commerce. Models will show herselves in luxury sweaters, paletots and clothes. We assume, that 4 hours in atelier and 3 hours in exteriers.

Kdy a kde: Praha, ateliér a vybrané exteriéry: sobota 10.10. 10:00 - 17:00 neděle 11.10. 10:00 - 17:00 pondělí 12.10. 10:00 - 18:00

Požadavky: Míry M, S, L Přinést si pro focení hezké boty na podpatcích, rifle, sukně, slunečné brýle. Pokud máte, decentní ozdoby ladící ke vzorkům barvy přírodního béžového kašmíru, k černým šatům a fialovým svetrům. Výška není hlavní prioritou.

Kontakt: Pavel Dušek pdusek@ksbd.cz tel. +420 722 18 20 90


focení - natáčení 20 000kč+

Popis a informace: Nabízím 20 000kč a víc za focení a natáčení aktů a erotiky... nejedná se o pornografii. Bližší info rád podám

Kdy a kde: 10.-20.10.2015, Praha. Odvoz zajištěn z celé ČR

Požadavky: 18-25let, štíhlá postava, odvaha

Kontakt: zahradnik.tomas155@seznam.cz


Luxusní oblečení

Popis a informace: Vybereme modelky pro focení podzimní kolekce luxusního oblečení svetrů a šatů. Plánované focení se uskuteční od 7. do 12. října. Požadavky: míry: prsa 87 až 96, pas 66 až 75, boky 94 až 102 s krajními diferencemi do 20 % Preferujeme modelky okolo 25 let nebo po nalíčení odpovídající vzhledu věku 25 až 30 let. Zašli book nebo ukázky tvých fotografií na kulturista@seznam.cz

Kdy a kde: Praha. V týdnu od 7. do 12. října.

Požadavky: Požadavky: míry: prsa 87 až 96, pas 66 až 75, boky 94 až 102 s krajními diferencemi do 20 % Preferujeme modelky okolo 25 let nebo po nalíčení odpovídající vzhledu věku 25 až 30 let.

Kontakt: Zašli book nebo ukázky tvých fotografií na kulturista@seznam.cz


KALENDÁŘ 2016

Popis a informace: Honorované focení pro kalendář 2016 . HLEDÁM DÍVKY OD 16LET DO 22LET. Poslední 3 místa(říjen, listopad, prosinec).

Kdy a kde: Brno

Požadavky: Blond,Ryšavá,Hnědovláska-sportovní postavy. Focení ve spodním prádle a plavky. Pošlite na email:dykusan@seznam.cz svoji fotku postavy i s obličejem a věk.

Kontakt: dykusan@seznam.cz


Akty a erotika

Popis a informace: Fotím akty a erotiku, “hry světel a stínů”. Dobrá kompenzace po dohodě. Cestovné také vždy hrazeno. Jarda (Brno) http://www.foto-modelky.cz/detail/16518-jaroslav-koudelka/#108496

Kdy a kde: Po dohodě.

Požadavky: Pozitívní přístup, ochota spolupracovat a sledovat pokyny

Kontakt: jarda1786@seznam.cz


Foceni kalendare 2016

Popis a informace: Pujcovna luxusnich vozu DREAM-CARS jako jsou znacky Ferarri,Porsche,Lamborghini atd hleda nove tvare pro pripravovany kalendar 2016,kdy vasi ozdobou se muze stat jeden z techto vozu.

Kdy a kde: Praha a Stredocesky kraj v okoli zamku Konopiste a to v terminu 13 az 14 rijna 2015.

Požadavky: Vek mezi 17 az 30 jake koliv postavy se sympatickou tvari.

Kontakt: benicaDA@seznam.cz


Hledám modelku na delší spolupráci, okres Kolín

Popis a informace: Hledám pro dlouhodobou spolupráci spolehlivou modelku, nejraději studentku, která bude mít cca 4x měsíčně čas pózovat. Perfektní postava není nutnost. Jednalo by se o ateliérové a venkovní focení v Českém Brodě. Vše zdarma popř. dle domluvy. Předchozí zkušenosti s modelingem nejsou nutné, očekávám pouze nadšení při práci. :-)

Kdy a kde: 21. září - na dobu neurčitou

Požadavky: U modelky, která nebude plnoletá, prosím souhlas rodičů.

Kontakt: www.lucievankova.cz info(zavináč)lucievankova.cz


focení na lodi

Popis a informace: Hledám slečnu pro focení na lodi v Praze na Vltavě, v plavkách nebo "námořnickém" obleku.

Kdy a kde: Do konce září, dle dohody

Požadavky: věk do 25 let, blond výhoda, ale není podmínka

Kontakt: foto-atelier@email.cz


placeny casting

Popis a informace: 22.-24.zari praha 30min prace foto a kratke 1min video naha vse je pouze pouzito pro ucely castingu bez publikovani 25.-26.zari Brno dalsi dny moznost velkeho foceni za 4-12tisic korun prace pro norskeho fotografa

Kdy a kde: 22.-24.zari praha 30min prace foto a kratke 1min video naha vse je pouze pouzito pro ucely castingu bez publikovani 25.-26.zari Brno

Požadavky: 18-27 let stihle zeny a divky pokud mozno malo tetovani nebo idealne zadne

Kontakt: 608713243 info@emodelky.cz


CASTING MODELKY/HOSTESKY

Popis a informace: Modelingová agentúra Black&White Productions Vás pozýva na svoj jediný tohtoročný Casting v Prahe. Hľadáme skúsené modelky / modelov/hostesky ale aj nové tváre na prácu doma (hostessing, modeling) alebo v zahraničí (modeling) /Turecko, Taliansko, India, Dubaj, Čína, Japonsko, Grécko, Indonézia, Kórea, Portugalsko, Thajsko, Anglicko a USA/ vycestovanie do zahraničia na 1-3 mesiace. Letenka, ubytovanie, vreckové je zabezpečené. Na kasting si so sebou prineste profesionálne fotky- book, snapy foto, krátke catwalk video na USB kľúči /nie je podmienka/ modelky vysoké lodičky. Casting a registrácia sú bezplatné, neplatí sa žiadny účastnícky poplatok.

Kdy a kde: Casting Praha - 13.09.2015 o 14:00 hodine HOTEL ROTT Malé náměstí 138/4 Praha 1. - Salónik "Gallery"

Požadavky: - modelky - výška 172-180 cm, 17-26 rokov - modeli - výška 185-190 cm, 17-27 rokov HOSTESKY: bez ohľadu na výšku, vek max 30rokov.

Kontakt: castingcastin01@gmail.com Timea 777550325 Ficelová: 00421903 461439 Modelingová agentúra Black&White Productions


Decentní akty v rozpadlé budově

Popis a informace: Pro realizaci focení v rozpadlé budově hledám modelky i nemodelky, neboli předchozí zkušenosti nerozhodují!!! Představa je taková...zkombinovat tři prvky... topless/akt, rozpadlá budova a černobílá fotografie + hrátky se světlem. Zájemkyně pište přímo na email: alpho@email.cz, do předmětu napište: BUDOVA a nezapomeňte přiložit své foto.

Kdy a kde: Lokalita focení: exteriéry v Pardubicích Termín: je na domluvě

Požadavky: Požadavky: - věk od 18 let - zodpovědnost - spolehlivost - zájem o fotomodeling

Kontakt: alpho@email.cz www.facebook.com/alphophotography


Hororové focení

Popis a informace: Zdravím, hledám slečny pro nafocení několika různých fotek počínaje Glamour konče akty. Bylo by to poměrně krátké focení v přírodě. Bylo by to na motivy filmových a hororových plakátů. Akty by nebyly vulgární, ale pouze lehce odhalené.Byl bych rád kdyby jste se ozvaly. Možné je honorované focení. Ale pouze pro modelku která bude odvážná i ve tmě. Byl bych rád za kontakt na vás a zároveň bych rád vaši fotografii.

Kdy a kde: Od 30.8. do neurčita, Místo: Světlá nad Sázavou

Požadavky: Věk do 25, byl bych rád za přírodní zrzavé vlasy, ale nejsou přímou podmínkou. Hlavní je pozitivní nálada a velice se cení milovnice hororových snímků s otevřenou myslí a ztřeštěnými nápady

Kontakt: solizar@seznam.cz


Rozsireni portfolia

Popis a informace: Romantické fotky Popis a informace: Hledám modelku na focení v přírodě i interierech s romantickou tématikou. Focení je honorované a šanci má jen jedna. Kdy a kde: kazdy den od 17hod. Brno Kontakt: dykusan@seznam.cz, tel:776356692 Dušan Štěpánek.

Kdy a kde: Kazdy den.

Požadavky: Věk do 25let, dlouhé vlasy, sportovní postava, ochota spolupráce. Kontak s fotografii v plavkach zaslite na email:dykusan@seznam.cz

Kontakt: dykusan@seznam.cz Dusan Stelanek (776356692)


Foto akt

Popis a informace: Zdravím, hledám slečny pro nafocení několika různých fotek počínaje Glamour konče akty. Vše zdarma, slečny z jihomoravského kraje, při dobré spolupráci nabídnu nafocení fotek dle Vaší představy. Při vynikající spolupráci je možná i finanční odměna. Ozvěte se na email i s fotkou nejlépe : fotomodelkyy@seznam.cz

Kdy a kde: Od 25.9. do neurčita

Požadavky: PODMÍNKY -- min. 18 LET a minimálně 85 KG !

Kontakt: pište na email --- fotomodelkyy@seznam.cz


Romantické fotky

Popis a informace: Hledám modelku na focení v přírodě s romantickou tématikou. Focení je honorované a šanci má jen jedna.

Kdy a kde: 16.8.2015 a ve 14 hod. Brno

Požadavky: Věk do 25let, dlouhé vlasy, sportovní postava, ochota spolupráce.

Kontakt: dykusan@seznam.cz, tel:776356692 Dušan Štěpánek.


Hledáme štíhlé, atraktivní dívky pro fotomodeling - zahraniční produkce

Popis a informace: Dobrý den, hledáme mladé, atraktivní dívky pro naši zaběhlou agenturu v Pardubicích(Pardubičky). Preferujeme dívky ve věku 15-30let. Jedná se o focení šatů, plavek a spodního prádla. Honorář činí 15 000 za celý den focení - termíny dle vzájemné domluvy fotografek s modelkou. Délka spolupráce se odvíjí od dohody s modelkou, nabízíme až roční trvání spolupráce. Peníze vypláceny dle domluvy hotově po focení, či převodem na účet modelky. Pojďte s námi zkusit něco nového!

Kdy a kde: Parubice(Pardubičky) Termín dle dohody

Požadavky: Reprezentativní vzhled Věk 15-30 let

Kontakt: Eliška Vágnerová gratusagency@seznam.cz


Hledáme tváří NABYTEK-MARKET.CZ

Popis a informace: Hledáme pohlednou fotomodelku, která by se stala tváří naší firmy NABYTEK-MARKET.CZ Fotografování proběhne v Ostravě se zkušeným fortografem: https://www.facebook.com/bartekklisphoto?fref=ts V případě zájmu a bližších informací, pište a zasílejte foto na mail: frontinabytek@gmail.com

Kdy a kde: Ostrava

Požadavky: Atraktivní vzhled

Kontakt: frontinabytek@gmail.com


Fotomodelky pro modely 2016

Popis a informace: Fotomodelky pro focení nové kolekce 2016 - Zuzany Labudové v Českém Krumlově, Třeboni a Lipně.

Kdy a kde: 25.8. až 27.8.2015 Ubytování je v Č. Krumlově. Pobyt a ubytování je hrazen.

Požadavky: Věk 17-22 let, výška 172cm a vyšší. Nabídky s fotografií celé postavy, obličeje bez slunečních brýlí a míry v pořadí prsa, pas, boky, výška a váha, poslat na mail: otevrenysvet@seznam.cz

Kontakt: mail: otevrenysvet@seznam.cz


Photo of cars

Popis a informace: Hledáme modelky pro focení uměleckých aktů s luxusními vozy pro internetovou reklamu. Tato práce bude probíhat ve všední dny po dobu několika týdnů jak budou dovážet další vozy.

Kdy a kde: Počínaje 1.8. a končí 30.9.

Požadavky: Mladý vzhled, minimální výška 165cm, základní znalost Angličtiny

Kontakt: Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@starlive.cz


komerční focení

Popis a informace: Pro nastávající sezónu nabízím spolupráci a rozvoj v oblasti komerčního focení, klasický fotomodeling, (nejedna se o erotiku)...formou castingu v ateliéru na Pardubicku, prosim aby psala jen děvčata se skutečným zájmem

Kdy a kde: Pardubicko

Požadavky: Spolehlivost, opravdový zájem

Kontakt: Photo.gio66@gmail


Anglicka agentura hleda modelky

Popis a informace: Anglicka Modelingova Agentura Dare Models vyhlasuje konkurz na zapis modelek do nasich knih. Jsme registrovana agentura s klienty po celem svete a neustale hledame nove tvare. Tesime se na vase fota.

Kdy a kde: Poslete svuj strucny zivotopis, miry a fotky / videa na nasi emailovou adresu- hello@daremodels.com

Požadavky: Minimalni vyska 165cm. Pouze prirodni krasa- zadne umele nechty, pricesky ci poprsi.

Kontakt: martina@daremodels.com


Honorované - studiový akt

Popis a informace: Hledám dvě zkušené modelky pro focení aktového firemního kalendáře v druhé polovině srpna v Plzni. Půjde o decentní umělecké studiové akty, nic explicitního. Cca 4-6 hodin, honorář 5000,- (all in) Prosím zájemkyně o zaslání několika svých fotek ( ideálně snap+profi, portrét i celá postava) POUZE na email: ivan.ml@seznam.cz, připojte i celé jméno a své míry, díky.

Kdy a kde: Plzeň, 2.polovina srpna

Požadavky: viz. text

Kontakt: ivan.ml@seznam.cz


Hledám nové tváře pro fotoprojekty

Popis a informace: Hledají se nové tváře pro dlouhodobou spolupráci na fotoprojektech. Připravuji realizaci fotoprojektů...namátkou: - focení na plakáty, kalendáře, propagační materiály, apod... - tématická focení (pinup, zombie, víly, army, retro, fantasy, focení s tuning či retro vozy, focení se zvířaty, focení dle filmů atd...) ...a spousty dalšího... v hlavě je spousta projektů pro které hledám nové tváře Emotikona smile Hledám modelky i nemodelky, neboli předchozí zkušenosti nerozhodují!!! Lokalita focení: exteriéry v Pardubicích Forma: Casting Požadavky: - věk od 16 let - zodpovědnost - spolehlivost - zájem o fotomodeling Zájemkyně pište přímo na email: alpho@email.cz a nezapomeňte přiložit své foto.

Kdy a kde: Lokalita focení: exteriéry v Pardubicích Termín je na domluvě. Nabídka platí do smazání.

Požadavky: - věk od 16 let - zodpovědnost - spolehlivost - zájem o fotomodeling - předchozí zkušenosti nerozhodují

Kontakt: alpho@email.cz FB: www.facebook.com/AlphoPhotography


Photo shooting in Greece

Popis a informace: Photo shooting for female modes for one week in Crete island. All travel expenses will be covered and payment 400 euro to model . Style will be portrait , swimwear , fashion , glamour .

Kdy a kde: Crete island , July , August

Požadavky: Female model , age 18-26 .

Kontakt: nikosgr@outlook.com


KontAKTfoto 2015

Popis a informace: Galerie 4-galerie fotografie pořádá 20. ročník fotografického workshopu aktu a portrétu s mezinárodní účastí. Lektorkou dílny je španělská fotografka Sandra Torralba. Účastní se 15 fotografů od nás a ze zahraničí. Fotografuje se v interiéru a exteriéru. Ubytování a stravování hradí pořadatel. Z workshopu je pořádána v následujícím roce výstava v Galerii 4.Honorář je 1000 Kč za den focení. Smlouva bude uzavřena před začátkem dílny.

Kdy a kde: Doubrava u Aše, Ašské lesy - rekreační středisko. 4.7. - 8.7.2015 Po domluvě je možno zajistit dopravu z Chebu do Doubravy a po skončení workshopu zpět do Chebu.

Požadavky: Částečná znalost anglického jazyka, znalost španělštiny výhodou. Alespoň malá zkušenost s fotografováním aktů. Minimální věk 18 let. Možnost další spolupráce.

Kontakt: Galerie 4 - galerie fotografie, Kamenná 2, 35002 Cheb archiv@galerie4.cz Zbyněk ILLEK 736 514 040


honorované focení

Popis a informace: Má nabídka na měsíc ČERVENEC,druhá půle měsíce,focení v exteriéru ve Vídni u Dunaje,karn. kostýmy,spodní prádlo,negližé,toples za 200 eur plus cestovné a občerstvení. Do zpráv prosím hned konfekční velikost oděvu,číslo bot,objem vršku,výšku postavy. Jedná se o jednodenní focení o víkendu.Vpracovních dnech opravdu pouze vyjímečně.

Kdy a kde: WIEN

Požadavky: KONF.VELIKOST ODĚVU sm-m

Kontakt: pepaxxl@gmail.com


Video, prezentace poštovní služby

Popis a informace: 1 natáčecí den, v prostoru čerpací stanice. Hledáme 2 modely (muže) a 2 modelky(ženy) pro natočení jednoduchých scén ze života. Model nebude mluvit.

Kdy a kde: 18 - 22.června, Praha

Požadavky: Předchozí zkušenost z natáčení nebo alespoň z focení (pózování, trpělivost) věk 25+ vlastní oblečení žádný viditelný piercing či tetování fixní honorář do 2000 Kč

Kontakt: Michal šebesta, Attractive s.r.o.


fotomodeling

Popis a informace: Možnost uplatnění ve fotomodelingu, blíží se období kalendářů a jiných komerčních akcí, příležitost pro ambiciózní nové tváře Možnost i prezentace, fototestu i klasického individuálního focení V případě zájmu pište

Kdy a kde: 6.6.2015 - 30.6.2015 Misto konání Pardubice

Požadavky: Spolehlivost, chuť tvořit, veselá mysl, ambice

Kontakt: Aldapo55@gmail.com


Inter Photo Camp 2015

Popis a informace: Hledáme 20 modelek na focení výtvarného aktu ve dnech 26.-28.6.2015 v okolí Hradce Králové. Ubytování je zajišteno ve 4* hotelu, doprava a plná penze zajištěna. Zároveň proběhne soutěž o modelku roku s hmotnou cenou a modelky mají možnost angažmá u zahraničních fotografů. V případě zájmu nás kontaktujte na photoart.praha@gmail.com a my se Vám hned ozveme zpátky. Budeme se těšit na Vaše odpovědi. :-)

Kdy a kde: Hradec Králové a okolí 26.-28.6.2015

Požadavky: modelka na focení výtvarného aktu věk 18-35 let

Kontakt: photoart.praha@gmail.com


Ateliérove focení TFP

Popis a informace: Hledám modelky/ly na ateliérové focení za účelem rozšíření portofolia. Fotí se 1-2 krát do měsíce,3-5 hod., v příjemném prostředí v profi ateliérech v Praze. Nepožaduji zkušenosti s fotomodelingem, ráda přivítam i začátečničky/ky, nebo holky/kluky co si jenom chtějí vyzkoušet pózování před objektívem.Akce samozřejmě platí i pro zkušené. Podmínkou je vlastná vizáž (makeup a aspoň jednoduchá úprava vlasů)a vlastný šatník. Za focení dostanete 5-8 ks podrobně upravených, vyretušovaných fotek, v barevném + černobílem provedení, v elektronické verzi, v plné kvalitě. V případě zájmu mě kontaktujte na uvedený email, anebo tel. Obratem Vám pošlu podrobné info a také Vám ráda poradím jak se na focení připravit.

Kdy a kde: červen, červenec, srpen /2015 Praha - Chodov, Pankrác, I.P.Pavlova

Požadavky: Vlastná vizáž + pestrý šatník a doplnky

Kontakt: sk.info@seznam.cz 720 141 457 facebook: Sk Design Photo


Hledáme nové tváře pro modeling - focení sezónního prádla 10 000-28 000,-Kč

Popis a informace: Dobrý den, hledáme do naši zaběhlé agentury nové tváře pro focení plavek, šatů a občas spodního prádla. Pokud sháníte přivýdělek a máte zájem si něco zkusit jste to právě Vy, koho hledáme! Preferujeme začínající modelky, klidně bez větších zkušeností s modelingem. Pro naše zakázky vyhledáváme právě zatím "neokoukané" tváře. Jedná se o focení se zajímavým honorářem od zahraničních partnerů. Budeme rádi, projevíte-li zájem fotit právě v naší agentuře. Agentura sídlí v blízkém okolí Pardubic, je možné i focení v okolí místa bydliště dané zájemkyně s 50% honorářem. Zmíněný honorář je vyplácen za jedno víkendové dopoledne focení. Platí pro dívky 15-25 let.

Kdy a kde: Pardubice Okolí místa bydliště za 50% honorář Pravidelně víkendy

Požadavky: Věk 15-25 let Flexibilita Zájem o pozici

Kontakt: venigerova.elll@seznam.cz


Focení a cestování

Popis a informace: Hledám fotomodelky i začínající se zájmem o cestování. V rámci tohoto léta hodlám realizovat několik focení , v různých městech Evropy ( zejména metropolích ). Touto cestou hledám modelku , modelky, které by taková spolupráce oslovila. Pište prosím do zpráv. Jen pro opravdové a seriózní zájemkyně . Alex

Kdy a kde: červen - říjen 2015

Požadavky: spolehlivost , serióznost a zájem

Kontakt: promo@promostyl.cz


Projekt

Popis a informace: Aktuálně pracuji na projektu studia řeči výrazů tváře. Jedná se převážně o ateliérové focení. Cílem je vystihnout výrazem tváře a drobnými gesty definované emoce. Za tímto účelem stále hledám modelky a modely. Odměna 100,- Kč/hodinu. Zvláště nadaným zájemcům mohu později nabídnout profesionální a více honorované focení pro e-shop www.czechsportswear.de.

Kdy a kde: 1.6. - 31.8.2015 / Fotoateliér, I. P. Pavlova, Praha

Požadavky: Modelky a modelové od 18 od 40 let.

Kontakt: ivo.starzewski@gmail.com


Volba Dívky ŠKODAteamu

Popis a informace: Hledáme novou Dívku ŠKODAteamu, s kterou v létě nafotíme již desátý nástěnný kalendář s vozy ŠKODA. Chceš si vyzkoušet práci modelky, chceš mít vlastní kalendář? Chceš si vyzkoušet moderování plesu? Ke splnění tvého snu stačí jen malý krůček, přihlásit se. Bližší informace najdeš na www.divkaskodateam.cz

Kdy a kde: Klatovy

Požadavky: 17+, 160+

Kontakt: www.divkaskodateam.cz


Casting pro focení čepic a svetrů Kama

Popis a informace: Firma CzechSportswear s.r.o. pořádá casting pro výběr 4 modelek a 4 modelů pro nafocení kolekce čepic a svetrů značky Kama pro e-shop.

Kdy a kde: Ateliér Digifoto.cz v Praze na Pankráci, Budějovická 356/1 dne 4.6.2014 od 17 do 19 hodin.

Požadavky: Podmínky účasti a další podrobnosti na http://www.czechsportswear.com/casting

Kontakt: casting@czechsportswear.com


Akt, glamour a bodypaiting v Praze

Popis a informace: Hledám modelku pro umělecké foto (akt, glamour, bodypaiting). Odměny se pohybují v rozmezí 1000 až 3000 Kč za hod práce v hotovosti. Možnost dlouhodobé spolupráce. Odměna za účast na castingu 500 až 2500 Kč + úhrada cestovních nákladů.

Kdy a kde: Praha, jedenkrát měsíčně.

Požadavky: Flexibilita, ochota zloušet nové věci.

Kontakt: Tel. 775337563 Mail: photo-ronny@email.cz


5 denní letní workshop v Chorvatsku

Popis a informace: WORKSHOP je určen pro začínající modelky, které se chtějí stát a uplatnit, jako profesionální foto-modelky v oblasti FASHION, GLAMOUR, PORTRÉT, BEAUTY, A V MÓDNÍM PÓZOVÁNÍ.

Kdy a kde: Od 11.6.2014 do 15.6.2014 v hotelu VALDALISO u města Rovinj na Istrii.

Požadavky: Mladé začínající modelky, které se chtějí stát a uplatnit jako profesionální foto-modelky v oblasti FASHION, GLAMOUR, PORTRÉT, BEAUTY A V MÓDNÍM PÓZOVÁNÍ.

Kontakt: Podrobnosti a přihlášku najdete na speciální stránce. V případě zájmu o další informace neváhejte kontaktovat pořadatele emailem na modelkycb@seznam.cz, nebo telefonicky na čísle +420 723 101 772.


Casting pro modelky od 15 do 25 let

Popis a informace: Máte zájem vydělat si nějaké peníze ? Je vám 15 - 20 let? Hledáme nové tváře! Nevyžadujeme předchozí praxi, naše zkušené modelky vám pomohou. Jsme jedna z mála agentur, které realizují zakázky každý týden! Pracujeme výhradně pro zahraniční zákazníky. Účast na castingu a registrace zcela ZDARMA dále získáte zdarma setkartu a sadu fotografií pořízených v profesionálním studiu pro vaše volné nekomerční použití (Facebook, osobní www stránky atp.) kontaktujte naši agenturu v Červeném Kostelci a domluvte si nezávaznou schůzku

Kdy a kde: průběžně od 15.12. do konce ledna

Požadavky: věk 15-25 let, kostýmy, plavky, prádlo, glamour

Kontakt: e-mail: studiofx@seznam.cz, do předmětu uvádějte slovo Casting, telefon: +420 728 115 428 9.00 - 20.00


Casting pro modelky 17. 10. 2013 v Českých Budějovicích

Popis a informace: ARTfotocb pořádá casting pro modelky se záměrem získat nové tváře a pro modelky možnost obdržení kvalitních a levných fotografií za účelem jejich další profesionální prezentace. Nafotíme s Vámi 6ks profesionálních fotografií! Po nafotografování Vám fotografie vyretušujeme a vypálíme CD! Možnost využití naší vizážistky (doplatek 250Kč). Modelky mají možnost zařazení námi zhotovených fotografií do našeho katalogu modelek pro další spolupráci! Cena 880 Kč (s vizážistkou +250Kč)

Kdy a kde: 17.10.2013 od 9. hodiny do 18. hodiny ve fotoateliéru ARTfotocb, Senovážné nám. 9 České Budějovice.

Požadavky: Přiléhavé oblečení, aby se zvýraznila postava, lodičky, plavky nebo prádlo. Doplňky dle uvážení.

Kontakt: Přihlášky ON LINE - www.artfotocb.cz Informace na emailu: marketa@artfotocb.cz mail: marketa@artfotocb.cz mail: modelkycb@seznam. cz mobil 723101772


Glamour a umělecký akt - hledáme modelky pro workshop 6.9. - 8.9. v Českém Krumlově

Popis a informace: Modelingová agentura Artfoto, hledá 4 fotomodelky pro intenzivní workshop "GLAMOUR A UMĚLECKÝ AKT", který se pořádá 6. - 8. 9. 2013 v jižních Čechách.(ateliér i plenér,honorováno). Nabídky s fotem na E-mail:modelkycb@seznam.cz

Kdy a kde: 6. - 8. 9. 2013 v jižních Čechách

Požadavky: 4 fotomodelky pro intenzivní workshop

Kontakt: Nabídky s fotem na E-mail:modelkycb@seznam.cz


Workshop AKT A GLAMOUR pro fotografy 6.9. - 8.9. v Českém Krumlově

Popis a informace: WORKSHOP je vhodný pro všechny fotografy, kteří obdivují ženskou krásu v aktu i glamouru, zvláště je vhodný pro začátečníky. Cílem je najít výtvarný rozměr aktových fotografií a zkvalitnit fotografování nejenom v ateliéru profesionálními záblesky, ale i v přirozeném světle. Zároveň správně fotografovat s profesionálním zábleskovým zařízením v plenéru při aktu i glamouru. Večerní setkání s kvalifikovaným profesionálem ve Photoshopu, který je autorem současných odborných knih, divadelních a filmových plakátů. Profesionální postprodukce přinese cenné rady všem účastníkům workshopu. Kvalifikovaný výklad právních záležitostí týkajících se uzavírání smluv mezi fotografem a modelkou. Vypracované smlouvy mezi fotografem a modelkou budou k dispozici.

Kdy a kde: Zahájení 06.09.2013 ve 14 hodin v penzionu u Českého Krumlova, zakončení a předání Certifikátu je 08.09.2013 v 16 hodin.

Požadavky: Počet účastníků omezen. Cena 5480Kč-,(kurzovné, strava, ubytování).

Kontakt: Přihlášky a podrobné informace na e-mail: modelkycb@seznam.cz


Modelky pro časopis Maxim - Models for Maxim Magazine

Popis a informace: New Yorský fotograf pořádá casting na modelky pro časopis Maxim a další projekty v USA. Casting začíná 5.března 2013 a bude se konat v Karviné. Český tlumočník bude přítomen. Kontaktovat budeme pouze vybrané modelky.

Pokud vás projekt zaujal, pošlete na karvinacasting@centrum.cz

 • 2-3 fotografie nebo odkaz na vaše portfolio
 • Míry a limity pro focení
 • E-mail můžete poslat v češtině.


Photographer from New York arriving for casting and agency model selection. Project: Maxim France and another US based projects. Casting begins on 5th of March and it will be held in Karviná. Casting is by appointment only. Czech translator will be on site. Please note, that only selected models will be contacted.

If you are interested, please send to karvinacasting@centrum.cz
 • 2-3 sample photos or link to your portfolio
 • measurements and shoot limits
 • e-mails can be sent in Czech language.

Kdy a kde: Od 5. března 2013, Karviná. - Begins March 5th in Karviná.

Požadavky:

 • Modelka musí mít zkušenosti s focením módy, causual, plavky, spodní prádlo ve stylu časopisu Maxim
 • Věk minimálně 18 let, horní hranice 35 (může být překročena)
 • Krásný obličej, postava
 • Mobilita v rámci ČR i mezinárodně
 • Platný cestovní pas
 • Angličtina je výhodou.

 • Model must be comfortable shooting fashion, casual, bikini and lingerie, up to Maxim style implied
 • Age min. 18 to 35 y/o, or can pass for that age range
 • Beautiful face, fit body and agency standards required
 • Travelling flexibility required (including international)
 • Valid passport
 • English is an asset

Kontakt: email karvinacasting@centrum.cz


GLAMOUR netradičně

Popis a informace: Focení v prádle a oblečení tak, aby žena vypadala přitažlivě. V podstatě styl glamour přizpůsobený osobnosti modelky, jejímu stylu oblékání, temperamentu. Nejedná se o focení aktu, topless apod! Nejedná se však ani o klasický glamour, podrobnosti a kompletní informace pošleme vybraným modelkám na email.

Nejedná se o focení za honorář + neproplácíme cestovné! Honorářem jsou pro každou modelku fotografie v rozsahu 30-100ks + upravené snímky do černobílé, kolorace apod. Příležitostně (v případě uvážení fotografa) se vypracují i retuše. Fotky předáváme na DVD v plné kvalitě do jednoho týdne. Kromě toho modelce nabízíme možnost zvýhodněné prezentace na v budoucnu prestižním webu.

Foceno špičkovou technikou, kterou podporují dlouholeté zkušenosti fotografa-ky. Vše je potvrzeno smluvně (podpisem). Zaručujeme profesionální přistup a kvalitní práci.

Kdy a kde: Časově není omezeno. Jedná se termín v rozmezí leden až červen 2013. Koná se ve Šternberku, Olomouci a okolí. Pokud modelka chce fotit v našich prostorech, tak místem je Šternberk. Pokud umožní focení ve vlastních prostorách, tak jsme ochotni přijet v rozmezí Olomoucka.

Požadavky: Věk 18-35let. Výška 155-185cm. Upřednostňujeme dívky a ženy s osobností, s vlastním stylem oblékání. Dále spíše sportovní typy. Ženy, které se třeba věnují sportu, fitness, stylingu oblékání apod. Uvítáme i různá odvětví "módy": punk, emo, gothic, metal-rock, barbie styl apod.

Kontakt: email: doskat@seznam.cz tel.: 776186298 Případné zájemkyně napište kontakt na sebe - telefon, email, facebook, skype, ICQ apod. čas kdy máte možnost fotit - ve všední dny o víkendech, případně uveďte konkrétní datum a čas místo - zda máte možnost fotit ve vašich prostorech nebo pouze u nás


Focení kolekce bund

Popis a informace: Hledáme pěknou modelku z Brna na nafocení kolekce jarnich bund významného výrobce.

Kdy a kde: V ateliéru v Brně, průběžně dle domluvy přes email.

Požadavky: Výška min 175 cm, pěkná štíhlá postava, zkušenosti nutné. Zaslat fotografie postavy a funkční tel. číslo.

Kontakt: email jkepert@volny.cz


Casting Cucumbers - pro všechny mladé i starší.

Popis a informace: Zájemci pište na adresu nebo pište SMS či volejte. Dobrou náladu s sebou! Strach a nervozitu nechte za dveřmi.

Kdy a kde: Casting se bude konat od 4.10.2012 do 30.11. 2012. Místo Středočeský kraj Vráž u Berouna. Dostupnost metrem na Zličín (autobus - 15 Km). Po dohodě možnost zajistit dopravu.

Požadavky: Hledáme dívky, ženy, babičky. Bílé nebo snědé nebo černé pleti. Muži: dědečkové, kulturisti. Na věku nezáleží - Na Váze také nezáleží. Kategorie: AKT modeling.

Kontakt: Tel: 602205707, cucumbers@email.cz, www.cucumbers.cz, Ivan Vokurka.Přeškrtnuté akce již nejsou aktuální.


Máte-li zájem o umístění vaší pracovní nabídky na těchto stránkách, můžete si u nás vlastní akci uspořádat.